SEARCH FINESCALE.COM

Enter keywords or a search phrase below:

tktoiotoo

  • Member since January 2022
  • 0 contributed posts
About tktoiotoo

برخلاف سایر فناوری‌های موجود در بازار،  از سوزن برای سوراخ کردن پوست و رساندن انرژی RF به درم پس از وارد کردن کامل سوزن‌ها استفاده نمی‌کند. درعوض، از مجموعه‌ای از الکترودهای بسیار نازک استفاده می‌کند که سطح بیرونی پوست را برای رسیدن به درم عمیق به صورت حرارتی از بین می‌برد.

الکترودهای بسیار نازک از طریق فرسایش RF برای ایجاد زخم‌های میکرو کنترل‌شده و آسیب حرارتی، قیمت دستگاه آر اف فرکشنال سوزنی میکرو کانال‌هایی ایجاد می‌کنند. پس از مرحله فرسایش RF، انتشار جریان گالوانیکی در عمق درم، یک واکنش شیمیایی در اطراف هر نوک الکترود فوق‌العاده نازک داخل درم ایجاد می‌کند.
این ترکیب ثبت شده از فرسایش حرارتی (RF) و شیمیایی (جریان گالوانیکی) منجر به فرآیند بهبود زخم می شود که پوست جوان تر و صاف تر را بازسازی می کند.
با استفاده از نازک ترین الکترودهای موجود در بازار (ø 0.15 میلی متر)، قیمت دستگاه آر اف فرکشنال اسکارلت این فرسایش صاف به کمک RF منجر به کاهش درد و زمان از کار افتادگی می شود.
در حالی که با  هیچ خونریزی، و حداقل تا بدون درد وجود ندارد، بیماران نتایج قابل مشاهده ای را از فناوری اختصاصی آن به دست می آورند که انرژی RF را از سطح پوست به درم عمیق می رساند. طراحی منحصر به فرد نوک هوشمند، توزیع یکنواخت انرژی RF بین الکترودها و سطح نوک را امکان پذیر می کند. این طراحی خطر ایجاد قوس و عوارض جانبی نامطلوب را کاهش می دهد و در عین حال مناطقی از آسیب تخریبی و حرارتی ایجاد می کند.قیمت آر اف فرکشنال چندین پیکربندی نوک یکبار مصرف موجود است که از نظر طول، عرض و چگالی متفاوت هستند تا از انعطاف پذیری برای ایجاد اثر بالینی مورد نظر اطمینان حاصل شود.
درمان برای انواع پوست در روش های پوستی که نیاز به فرسایش و لایه برداری پوست دارند مناسب است.

Profile Details
tktoiotoo has not enetered any profile details yet.
JOIN OUR COMMUNITY!

Our community is FREE to join. To participate you must either login or register for an account.

SEARCH FORUMS
FREE NEWSLETTER
By signing up you may also receive reader surveys and occasional special offers. We do not sell, rent or trade our email lists. View our Privacy Policy.